SKU: KE2773

Shower Gel Forest Fruits Garden

L500

Shampo per trupin me fruta pylli

Xhel dushi i pasuruar me provitaminë B5, i cili pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar atë. Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni.

Additional information

Brand: