Skins Super Excite Intimate Pleasure Gel For Women – Xhel Stimulues Libido Per Femra

L2,000

Jepini vetes vetëm atë që ju nevojitet për të plotësuar dëshirën tuaj dhe për të çliruar libidon tuaj.

Skins Super Excite është krijuar me dashuri me një qëllim në mendje – të rrisë intensitetin dhe kënaqësinë e takimeve intime.

Ky xhel ultra i lehtë dhe diskret kombinon një përzierje unike të përbërësve afrodiziak dhe është i lehtë për t’u aplikuar dhe fillon të funksionojë shpejt; rritja e ndjeshmërisë, stimulimi i dëshirës dhe eksitimi i theksuar gjatë lojës solo dhe në çift.

Formuluar posaçërisht për të ndjerë efektet shpejt
Stimulon, thekson ndjenjën
Përzierje unike e përbërësve afrodiziakë

Prodhuar në SHBA në një strukturë të rregulluar nga FDA dhe të certifikuar GMP
Si të përdorni:

Vendosni 1-2 spray në gishtin tuaj dhe masazhoni në zonën tuaj intime.

Për rezultate më të mira, bëjeni këtë 3-5 minuta para aktivitetit seksual për t’i dhënë kohë përbërësve të bëjnë magjinë e tyre.

Additional information

Brand: