Sale
SKU: PHL28

Venolen Gel

L1,818

Xhel per trajtimin e venave varikoze

Përbërja: Trokserutinë 1%, Eskinë (ekstrakt gështenje e egër me efekt inhibues të kanaleve të kalçiumit), Glukozaminoglikani 0.6 g (hidraton dhe promovon elasticitetin dhe tropizimin e lëkurës).

Additional information

Madhësia: