Sale
SKU: ke1529

Vichy Ideal Soleil Spf 50 BB Tinted Mattiffying

L2,079

Emulsion me spekter te gjere mbrojtes filtrash me Mexoryl, ndaj rrezeve UVA/UVB i cili i jep lekures me shume mbrojtje dhe perfitime. Emulsion me ngjyre me efekt matifikues per lekura normale ne mikse. Teksture me ngjyre me spf 50+. Pa shkelqim rezistent ndaj ujit. I pasur me uje mineral Vichy

Additional information

Brand: