SKU: PH0024

Vitamin B12 1000Mcg Power Of Nature

L1,400

Suplement ushqimor me vitaminë B12 në sasi 1000 μg (40000%). Përdoret shpesh nga vegjetarianët si suplement ushqimor.

Dozimi dhe përdorimi: 1 kapsulë para ushqimit në mëngjes ose sipas rekomandimit të mjekut. Nuk përmban sheqer,gluten, laktozë,konservantë.

Additional information

Madhësia:
Brand: