Sale
SKU: PH0023

Vitamin B50 Power Of Nature

Original price was: L1,600.Current price is: L1,440.

Suplement ushqimor me kompeks vitaminash B .

Dozimi dhe përdorimi: 1 kapsulë para ushqimit në mëngjes ose sipas rekomandimit të mjekut. Nuk përmban sheqer, gluten,laktozë,konservantë.

Additional information

Madhësia:
Brand: