Sale
SKU: PH0007

Vitamin C 1000Mg Tableta Eferveshente Power Of Nature

L810

Suplement ushqimor me sasi 1000mg të vitaminës C. Vitamina C është një antioksidant natyral që forcon sistemin imunitar, kontribuon në sintezën e kolagjenit, përbërës i rëndësishëm i lëkurës, gingivave, indit lidhor, kockave dhe enëve të gjakut.

Dozimi dhe përdorimi:Të rriturit marrin 1 tabletë në ditë të tretur një gotë uji, para ushqimit, si suplement
ushqimor.Nuk përmban: sheqer, laktozë, gluten, konservantë dhe ngjyrues artificial.

Additional information

Madhësia:
Brand: