Sale
SKU: PH0015

Vitamin C 500Mg Chewable Power Of Nature

L1,260

Tableta që përtypen me 500 mg vitaminë C, me shije portakalli të shkëlqyer. Vitamina C është një vitaminë e rëndësishme për forcimin e sistemit imunitar me veti të fuqishme antioksidante.

Dozimi dhe përdorimi: Të rriturit: përtypni 1 tabletë në ditë si suplement ushqimor para ushqimit. Nuk përmban: gluten, konservantë, laktozë dhe ngjyrues artificial.

Additional information

Madhësia:
Brand: