SKU: PH0071

Vitamin C 500Mg Eferveshente Power Of Nature

L770

Suplement ushqimor me sasi 500mg të vitaminës C. Vitamina C është një antioksidant natyral që forcon sistemin imunitar, kontribuon në sintezën e kolagjenit, përbërës i rëndësishëm i lëkurës, gingivave, indit lidhor, kockave dhe enëve të gjakut.

Përbërësit: Acid askorbik, acid citrik, sodium hidrogjen karbonat, sorbitol, inulinë, shije portokalli, pluhur nga rrënjët e panxharit, glikozide steviol, acesulfam K, betakaroten. Dozimi dhe përdorimi:Të rriturit marrin 1 tabletë në ditë të tretur një gotë uji, para ushqimit, si suplement ushqimor.Nuk përmban: sheqer, laktozë, gluten, konservantë dhe ngjyrues artificial.

Additional information

Madhësia:
Brand: