SKU: PH0027

Vitamin E 400 Iu Power Of Nature

L1,600

Suplement ushqimor me përmbajtje Vitaminë E.Vitamina E ose tokoferoli, vitaminë e tretshme në yndyrna me veprim të fuqishëm antioksidant.

Dozimi dhe përdorimi: 1 kapsulë pas ushqimit ose sipas rekomandimit të mjekut. Nuk përmban gluten,laktozë,konservantë.

Additional information

Madhësia:
Brand: