SKU: PH0036

Winter Balm Power Of Nature

L1,400

Balsam me një kombinim unik të vajrave esenciale nga 7 bimë të ndryshme: eukaliptus, cedër, timus, pishë, arrëmyshk, kanellë, dhe rosmarinë.

Përbërja: vaj bajame te embel, vaj ricini, hektorit disterdimonium,silic,euforbia cetifera, cetil alkool,oleat sorbitan,dyll te barrdhe,stearil Stearne,dyll mikrokristalin, vaj Abies Sibirica, acetat tokoferili,tokoferol,acid sorbik,vaji i farave te luledielli,vaji myristica fragrans kernel,vaji i farave te Brassica Campestris, benzil benzoat, limonen, eugenol, linalool. Dozimi dhe përdorimi: Lehtëson frymemarrjen (tretni një lugë balsami në një enë më ujë të ngrohtë dhe thithni avullin për 3-5 minuta).Lehteson dhimbjet e muskujve duke aplikuar një sasi të vogël balsami në pjesë të ndryshme të trupit (në qafë, shpinë dhe kraharor) 3-4 herë në ditë. Nuk rekomandohet për fëmijë nën 3 vjeç.

Additional information

Madhësia:
Brand: